Dzialka rekreacyjna a rekreacyjno-budowlana różnice

Nasz Kosz

Temat: Przekształcenie działki rekreacyjnej w budowlaną ?????
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i mam pytanie, czy ktoś wie jak przekształcić działkę rekreacyjną w budowlaną. Mam działkę rekreacyjną na której obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i są zasady kształtowania zabudowy (wysokość budynku, szerokość elewacji, linia zabudowy itp). Mogę postawić dom do 10% powierzchni działki. Jednak jest to działka rekreacyjna. Czy stanowi to jakąś różnicę w stosunku do budowlanej i czy trzeba przekształcać taką działkę w budowlaną aby dostać wszelkie potrzebne zezwolenia na budowę. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź doświadczonych forumowiczów. Pozdrawiam.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=111852Temat: Rolna, rekreacyjna, leśna czy budowlana?
Przymierzam się do zakupu działki nad jeziorem, z dostępem do linii brzegowej, początkowo do celów rekreacyjnych, a w dalszej perspektywie - za 2-3 lata do budowy domu mieszkalnego lub ośrodka wypoczynkowego. Jaką działkę najlepiej wybrać? Jakie są różnice (korzyści i zagrożenia) pomiędzy działką budowlaną, rolną, rekreacyjną i leśną?
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=8928


Temat: Działka rekreacyjna
Różnica jest spora miedzy działka rekreacyjna a ogródkiem działkowym (te na Mickiewicza, Saperska itp) działka budowlana, działka rekreacyjna, ogródek działkowy to 3 różne rzeczy a z tego co wiem to na Mickiewicza nie ma działek rekreacyjnych:)
Źródło: wikad.nysa.info/viewtopic.php?t=4451


Powered by wordpress | Theme: simpletex | © Nasz Kosz